TEORIJSKA NASTAVA POČINJE U UTORAK, 05.09.2023.
Učenici 1. razreda OŠ i SŠ na dogovor za termine nastave Solfeggia dolaze 04.09.2023. u 10 ili u 17 sati u sobu 1 u Gundulićevoj 4.
RASPORED SATI TEORIJSKIH PREDMETA OSNOVNE ŠKOLE U ŠK. GOD. 2023./2024.
Razred | Predmet | Učitelj | Dan i sat | Soba |
1. | Solfeggio | Lukas | pon. i čet. 9:45-10:30 | Oktogon 1 |
ut. i pet. 16:00-16:45 | Oktogon 1 | |||
ut. i pet. 17:30-18:15 | Oktogon 1 | |||
Višaticki Batelić | pon. i čet. 16:00-16:45 | 19 | ||
pon. i čet. 17:30-18:15 | 19 | |||
pon. i čet. 19:00-19:45 | 19 | |||
2. | Solfeggio | Vorel | ut. i pet. 19:00-19:45 | 22 |
Habrun | pon. i čet. 9:00-9:45 | Oktogon 2 | ||
ut. i pet. 16:00-16:45 | Oktogon 2 | |||
ut. i pet. 16:45-17:30 | Oktogon 2 | |||
Višaticki Batelić | pon. i čet. 16:45-17:30 | 19 | ||
pon. i čet. 18:15-19:00 | 19 | |||
3. | Solfeggio | Belković | pon. i čet. 16:00-16:45 | NS |
pon. i čet. 16:45-17:30 | NS | |||
ut. i pet. 9:00-9:45 | NS | |||
Lukas | ut. i pet. 16:45-17:30 | Oktogon 1 | ||
Vorel | ut. i pet. 18:15-19:00 | 22 | ||
Vidnjević Fabijanić | pon. i čet. 9:00-9:45 | NS | ||
ut. i pet. 19:00-19:45 | NS | |||
sri. i pet. 17:30-18:15 | NS | |||
4. | Solfeggio | Borić Pervan | pon. i čet. 17:30-18:15 | Oktogon 2 |
ut. i pet. 10:30-11:15 | Oktogon 2 | |||
Habrun | pon. i čet. 9:45-10:30 | Oktogon 2 | ||
ut. i pet. 17:30-18:15 | Oktogon 2 | |||
sri. 17:05-18:35 | Oktogon 2 | |||
5. | Solfeggio | Vidnjević Fabijanić | pon. i čet. 8:15-9:00 | NS |
ut. i pet. 18:15-19:00 | NS | |||
sri. i pet. 16:45-17:30 | NS | |||
Vorel | pon. i čet. 8:15-9:00 | 22 | ||
ut. i pet. 17:30-18:15 | 22 | |||
6. | Solfeggio | Prajz | pon. i čet. 16:45-17:30 | Oktogon 1 |
ut. i pet. 9:15-10:00 | Oktogon 1 | |||
Habrun | pon. i čet. 10:30-11:15 | Oktogon 2 | ||
ut. i pet. 18:15-19:00 | Oktogon 2 | |||
3. | Dječji zbor A | Habrun | sri. 19:00-20:30 | 14 |
4. – 6. | Dječji zbor B | Habrun | ut. i pet. 19:20 – 20:20 | 14 |
RASPORED SATI TEORIJSKIH PREDMETA SREDNJE ŠKOLE U ŠK. GOD. 2023./2024.
Razred | Predmet | Učitelj | Dan i sat | Soba |
PR1 | Solfeggio | Borić Pervan | pon. i čet. 18:15-19:45 | Oktogon 2 |
ut. 11:15-12:45 i čet. 18:15-19:45 | Oktogon 2 | |||
PR2 | Solfeggio | Prajz | pon. 15:15-16:45 i čet. 17:30-19:00 | Oktogon 1 |
S1 | Solfeggio | Borić Pervan | pon. i čet. 16:30-17:15 | Oktogon 2 |
ut. i pet. 8:55-9:40 | Oktogon 2 | |||
Vorel | pon. i čet. 10:30-11:15 | 22 | ||
sri. i pet. 16:00-16:45 | 22 | |||
Harmonija
(teoretičari i orguljaši) |
Višaticki Batelić | pon. 15:15-16:00 i sri. 17:30-19:00 | 19 | |
ut. 10:35-12:05 i pet. 10:35-11:20 | 19 | |||
Harmonija
(obligatisti) |
Borić Pervan | pon. i čet. 15:45-16:30 | Oktogon 2 | |
ut. i pet. 8:10-8:55 | Oktogon 2 | |||
Vorel | pon. i čet. 9:45-10:30 | 22 | ||
sri. i pet. 15:15-16:00 | 22 | |||
sri. i pet. 16:45-17:30 | 22 | |||
Povijest glazbe | Lazarin | ut. i pet. 9:50-10:35 | 22 | |
čet. 17:30-19:00 | 22 | |||
S2 | Solfeggio | Belković | pon. i čet. 18:15-19:00 | NS |
ut. i pet. 9:45-10:30 | NS | |||
Lukas | pon. i čet. 9:00-9:45 | Oktogon 1 | ||
sri. 15:30-16:15 i pet. 18:15-19:00 | Oktogon 1 | |||
Harmonija
(teoretičari i orguljaši) |
Belković | pon. i čet. 19:00-19:45 i sri. 15:15-16:00 | NS | |
ut. 10:30-12:00 i pet. 10:30-11:15 | NS | |||
Harmonija
(obligatisti) |
Belković | pon. i čet. 17:30-18:15 | NS | |
ut. i pet. 8:15-9:00 | NS | |||
Lukas | pon. i čet. 8:15-9:00 | Oktogon 1 | ||
sri. 14:45-15:30 i pet. 19:00-19:45 | Oktogon 1 | |||
Povijest glazbe | Lazarin | pon. 16:00-17:30 | 22 | |
ut. i pet. 9:00-9:45 | 22 | |||
Partiture | Vorel | pon. 11:15-12:00 | 22 | |
sri. 14:30-15:15 | 22 |
Razred | Predmet | Učitelj | Dan i sat | Soba |
S3 | Solfeggio | Vidnjević Fabijanić | pon. i čet. 9:45-10:30 | NS |
ut. 17:30-18:15 i pet. 16:00-16:45 | NS | |||
Višaticki Batelić | ut. i pet. 9:00-9:45 | 19 | ||
sri. 16:00-16:45 i čet. 15:15-16:00 | 19 | |||
Harmonija i polifonija (teoretičari i orguljaši) | Prajz | pon. i sri. 18:15-19:45 | Oktogon 1 | |
ut. i pet. 10:45-12:15 | Oktogon 1 | |||
Harmonija i polifonija
(obligatisti) |
Prajz | pon. 17:30-19:00 i sri. 18:15-19:00 | Oktogon 1 | |
ut. 10:00-11:30 i pet. 10:45-11:30 | Oktogon 1 | |||
Vidnjević Fabijanić | pon. 10:30-12:00 i čet. 10:30-11:15 | NS | ||
ut. 16:00-17:30 i pet. 15:15-16:00 | NS | |||
Povijest glazbe | Lazarin | ut. i pet. 8:15-9:00 | 22 | |
čet. 16:00-17:30 | 22 | |||
Glazbeni oblici | Višaticki Batelić | sri. 16:45-17:30 | 19 | |
pet. 9:45-10:30 | 19 | |||
Partiture | Vorel | pon. 9:00-9:45 | 22 | |
ut. 16:45-17:30 | 22 | |||
Dirigiranje | Vorel | ut. 16:00-16:45 | 22 | |
čet. 9:00-9:45 | 22 | |||
S4 | Solfeggio | Lazarin | pon. i sri. 18:15-19:00 | 22 |
ut. i pet. 11:20-12:05 | 22 | |||
Harmonija i polifonija
(teoretičari i orguljaši) |
Lukas | pon. i čet. 10:30-12:00 ili | Oktogon 1 | |
ut. 18:15-19:45 i pet. 14:30-16:00 | Oktogon 1 | |||
Harmonija i polifonija
(obligatisti) |
Borić Pervan | ut. i pet. 9:40-10:25 | Oktogon 2 | |
sri. 15:30-17:00 | Oktogon 2 | |||
Lukas | pon. 10:30-12:00 | Oktogon 1 | ||
ut. 18:15-19:45 | Oktogon 1 | |||
Povijest glazbe | Lazarin | pon. i sri. 19:00-19:45 | 22 | |
ut. i pet. 10:35-11:20 | 22 | |||
Glazbeni oblici | Lazarin | pon. 17:30-18:15 | 22 | |
ut. 12:05-12:50 | 22 | |||
Dirigiranje | Habrun | pon. 12:00-12:45 ili sri. 16:20-17:05 | Oktogon 1
ili 2 |
|
PR1, PR2, S1-S4 |
Mješoviti zbor |
Prajz |
pon. i sri. 20:00-21:30 |
1 |