Obavijesti i novosti

PRIJAMNI ISPITI ZA I.S. - raspored

 

 

ISPITI IZ INSTRUMENATA ZA I.S

održavat će se u srijedu, 2. srpnja 2014.

po navedenim terminima:

 

 

KLAVIR – I.S (soba 1)

  1. Anušić Judita                                      15 sati
  2. Borković Lucija                                  15 sati
  3. Bračun Ivana   (+ TO)                         15 sati
  4. Drempetić Hrčić Jakob                       16 sati
  5. Falica Ana-Marija                               16 sati
  6. Križnik Magdalena                              16 sati
  7. Matković Lucija (+ TO)                      17 sati
  8. Novak Ema                                          17 sati
  9. Sente Filip                                           17 sati
  10. Vasilj Matea                                        17 sati

 

 

TO – I.S (soba 8)

  1. Antolović Mihaela                             15 sati
  2. Banfić Robert                                     15 sati
  3. Bičanić Marta                                     15 sati
  4. Bračun Ivana (+ KLAVIR)                 15 sati
  5. Drvar Vjekoslav                                 16 sati
  6. Kefelja Lira                                        16 sati
  7. Kvesić Karlo                                      16 sati
  8. Lanusović David                                 16 sati
  9. Marčec Davor                                     17 sati
  10. Marković Lucija                                  17 sati
  11. Matković Lucija (+ KLAVIR)             17 sati
  12. Pavić Toni                                           17 sati
  13. Rogošić Magdalena                             18 sati
  14. Vidačić Adrijana                                 18 sati
  15. Vukojević Ana                                     18 sati

 

ORGULJE – I.S (soba 8)

  1. Modrušan Antun                                 18 sati

 

 

PJEVANJE – I.S (soba 15)

  1. Ivančić Paula                                       15 sati
  2. Pijetlović Barbara                               15 sati
  3. Pijetlović Stefani                                 15 sati
  4. Raguž Jelena                                        15 sati

 

 

 

VIOLINA – I.S (soba 20)

  1. Gojmerac Lucija                                 15 sati

 

 

VIOLONCELLO – I.S (soba 20)

  1. Borovec Lovro                                   15 sati
  2. Uzelac Kosjenka                                 15 sati

 

 

GITARA – I.S (soba 13)

  1. Balaban Tin                                       15 sati
  2. Grbelja Roko                                     15 sati
  3. Krnjak Davor                                     15 sati
  4. Krnjak Ivana                                      15 sati
  5. Slany Ema                                          15 sati
  6. Trogrlić Ema                                      15 sati

 

 

FLAUTAI.S (soba 21)

  1. Livaić Polina                                       15 sati
  2. Slunjski Vrđuka Stela                          15 sati
  3. Smiljanić Sandra                                 15 sati

 

 

KLARINET – I.S (soba 21)                        

1.   Vrbanas Hana                                     16 sati

 

 

FAGOT – I.S (soba 21)

  1. Mance Topić Kristian                         16 sati
  2. Premuš Karlo                                      16 sati
  3. Škrapić Bruno                                     16 sati

 

 

SAKSOFON  - I.S (soba 21)                                                                      

  1. Filipec Karlo                                       17 sati
  2. Tišljar Denis                                       17 sati
  3. Dominik Ivona                                     17 sati

 

 

TRUBA – I.S soba 21)

  1. Matijević Karlo                                   17 sati
  2. Vlajnić Luka                                         17 sati

 

ISPIT IZ SOLFEGGIA (pismeni i usmeni dio) za sve kandidate održat će se u četvrtak, 3. srpnja 2014. s početkom u 15 sati, soba 14

 

 

 

 

<< povratak





Sva prava pridržana Glazbena škola Vatroslava Lisinskog
Web design & hosting Tramot