RASPORED SATI TEORIJSKIH PREDMETA OSNOVNE ŠKOLE ZA ŠK. GOD. 2020./2021.

  • TERMINI NASTAVE INSTRUMENTA I NASTAVE SOLFEGGIJA DOGOVARAJU SE S NASTAVNIKOM INSTRUMENTA

Nastava teorijskih predmeta započeti će u četvrtak, 10.09.2020. godine prema rasporedu.

Sve učenike OŠ profesori solfeggija dočekat će pred vratima na ulazu u školu i odvesti do učionica.

Ulazak roditelja u školu nije predviđen.

Svi učenici od 3. razreda OŠ obvezni su za vrijeme boravka u školi nositi maske. Učenicima 1. i 2. razreda preporučamo nošenje maske.

Nastava skupnog muziciranja održavati će se prema naknadno utvrđenom rasporedu.

Razred Predmet Učitelj Dan / Sat Soba
1. Solfeggio Višaticki pon. i čet. 16:30-17:10 19
pon. i čet. 17:20-18:00 19
Prajz pon. i čet. 17:40-18:20 Oktogon 1
uto. i pet. 08:20-09:00 Oktogon 1
Budimir pon. i čet. 08:10-08:50 Oktogon 2
uto. i pet. 16:00-16:40 Oktogon 2
uto. i pet. 17:40-18:20 Oktogon 2
2. Solfeggio Vorel pon. i čet. 17:50-18:30 22
uto. i pet. 08:20-09:00 22
Prajz pon. i čet. 16:00-16:40 Oktogon 1
pon. i čet. 16:50-17:30 Oktogon 1
Vidnjević Fabijanić pon. i čet. 08:20-09:00 NS
uto. i pet. 17:50-18:30 NS
Budimir uto. i pet. 16:50-17:30 Oktogon 2
3. Solfeggio Prajz pon. 18:30-19:50 Oktogon 1
uto. 09:10-10:30 Oktogon 1
Budimir pon. 09:00-10:20 Oktogon 2
uto. 18:30-19:50 Oktogon 2
sri. 17:30-18:50 Oktogon 2
čet. 10:30-11:50 Oktogon 2
4. Solfeggio Vorel pon. 16:20-17:40 22
uto. 09:10-10:30 22
Belković čet. 17:45-19:05 NS
pet. 08:10-09:30 NS
Lukas pon. 08:20-09:40 Oktogon 1
uto. 17:50-19:10 Oktogon 1
5. Solfeggio Belković pon. 17:40-19:00 NS
uto. 08:10-09:30 NS
Budimir čet. 09:00-10:20 Oktogon 2
pet. 18:30-19:50 Oktogon 2
6. Solfeggio Vidnjević Fabijanić pon. 09:10-10:30 NS
uto. 16:20-17:40 NS
Višaticki čet. 18:10-19:30 19
pet. 08:30-09:50 19
3. – 6. Dječji zbor Budimir sri. 19:00 Online

RASPORED SATI TEORIJSKIH PREDMETA SREDNJE ŠKOLE ZA ŠK. GOD. 2020./2021.

Razred Predmet Učitelj Dan / Sat Soba
PR1 Solfeggio Vidnjević Fabijanić uto. i pet. 18:40-20:00 NS
uto. 18:40-20:00 čet. 09:10-10:30 NS
PR2 Solfeggio Vorel pon. i čet. 18:40-20:00 22
pon. 18:40-20:00 sri. 09:00-10:20 22
S1 Solfeggio Lazarin pon. 10:00-11:20 22
uto. 16:30-17:50 22
Višaticki sri. 15:40-17:00 22
pet. 10:00-11:20 19
Harmonija

(teoretičari i orguljaši)

Višaticki pon. 18:10-19:30 sri. 17:10-17:50 pon. 19

sri. 22

uto. 08:30-09:50 pet.11:30-12:10 19
Harmonija

(obligatisti)

Višaticki pon. 18:10-19:30 19
uto. 08:30-09:50 19
Lukas čet. 08:20-09:40 Oktogon 1
pet. 14:50-16:10 Oktogon 1
Povijest glazbe Benić Zovko uto. 15:10-16:30 19
čet. 10:00-11:20 19
S2 Solfeggio Višaticki pon. 14:50-16:10 19
uto. 10:50-12:10 19
Vidnjević Fabijanić sri. 08:20-09:40 NS
pet. 16:20-17.40 NS
Harmonija

(teoretičari i orguljaši)

Lazarin uto. 15:00-16:20 pet. 14:50-15:30 22
sri. 10:30-11:10 čet. 09:50-11:10 sri. 19

čet. 22

Harmonija

(obligatisti)

Vidnjević Fabijanić uto. 14:50-16:10 NS
sri. 09:50-11:10 NS
Vorel čet. 16:20-17:40 22
pet.     10:10-11:30 22
Povijest glazbe Benić Zovko sri. 16:00-17:20 19
čet. 08:30-09:50 19
Partiture Lazarin sri. 09:40-10:20 19
pet. 15:30-16:10 22
Razred Predmet Učitelj Dan / Sat Soba
S3 Solfeggio Lukas uto. 15:40-17:00 Oktogon 1
sri. 09:40-11:00 Oktogon 1
Prajz sri. 15:40-17:00 Oktogon 1
pet. 09:10-10:30 Oktogon 1
Harmonija i polifonija

(teoretičari i orguljaši)

Lukas pon. i čet. 09:50-11:10 Oktogon 1
uto. 14:50-15:30 i 17:00-17:40 pet. 17:10-18:30 Oktogon 1
Harmonija i polifonija

(obligatisti)

Lukas pon. 09:50-11:10 sri. 08:50-09:30 Oktogon 1
uto. 14:50-15:30 pet. 16:20-17:00 i 17:10-17:50 Oktogon 1
Prajz sri. 17:10-17:50 čet. 18:30-19:50 Oktogon 1
uto. 10:50-12:10 pet. 10:40-11:20 Oktogon 1
Povijest glazbe Benić Zovko pon. 08:10-09:30 19
pet. 14:40-16:00 19
Glazbeni oblici Višaticki uto. 10:00-10:40 19
sri. 14:50-15:30 22
Dirigiranje Vorel pon. 15:30-16:10 22
sri. 08:10-08:50 22
Partiture Lazarin sri. 08:50-09:30 19
pet. 16:20-17:00 22
S4 Solfeggio Belković uto. 09:40-11:00 NS
sri. 15:20-16:40 NS
Lazarin čet. 08:10-09:30 22
pet. 17:10-18:30 22
Harmonija i polifonija

(teoretičari i orguljaši)

Belković pon. 16:00-17:20 čet. 16:10-17:30 NS
uto. 11:10-12:30 pet. 10:40-12:00 NS
Harmonija i polifonija

(obligatisti)

Belković čet. 16:10-17:30 NS
pet. 10:40-12:00 NS
Lazarin pon. 08:30-09:50 22
uto. 18:00-19:20 22
Povijest glazbe Benić Zovko pon. 09:50-11:10 19
sri. 17:30-18:50 19
Glazbeni oblici Belković sri. 16:50-17:30 NS
pet. 09:50-10:30 NS
Dirigiranje Vorel čet. 15:30-16:10 22
pet. 09:10-09:50 22
PR 1, 2

S1 – S4

Mješoviti zbor online prema naknadnom dogovoru