UČENICI 1.O  I  1.S. DUŽNI SU SE JAVITI U PONEDJELJAK, 09.09. OD 10-12 ILI 17-19 SATI U SOBU 19 ZBOG UPISA U GRUPE SOLFEGGIA I HARMONIJE.

TERMIN TEORIJSKE NASTAVE (SOLFEGGIO I HARMONIJA) OBVEZNO JE DOGOVORITI PRIJE DOGOVORA TERMINA ZA NASTAVU INSTRUMENTA.

______________________________________________________________

RASPORED SATI TEORIJSKIH PREDMETA OSNOVNE ŠKOLE ZA ŠK. GOD. 2019./2020.

Razred Predmet Učitelj Dan / Sat Soba
1. Solfeggio Borić Pervan pon. i čet. 16:00-16:45 Oktogon 1
uto. i pet. 09:00-09:45 Oktogon 1
Vorel pon. i čet. 16:45-17:30 22
Lukas uto. i pet. 16:45-17:30 Oktogon 1
Vidnjević Fabijanić uto. i pet. 16:00-16:45 NS
uto. i pet. 16:45-17:30 NS
2. Solfeggio Borić Pervan pon. i čet. 16:45-17:30 Oktogon 1
pon. i čet. 19:00-19:45 Oktogon 1
Lukas pon. i čet. 09:00-09:45 Oktogon 1
uto. i pet. 19:00-19:45 Oktogon 1
Smerdel uto. i pet. 17:30-18:15 Oktogon 2
uto. i pet. 18:15-19:00 Oktogon 2
3. Solfeggio Belković pon. i čet. 16:45-17:30 NS
pon. i čet. 18:15-19:00 NS
Vorel pon. i čet. 17:30-18:15 22
Lukas pon. i čet. 08:15-09:00 Oktogon 1
uto. i pet. 17:30-18:15 Oktogon 1
uto. i pet. 18:15-19:00 Oktogon 1
4. Solfeggio Belković pon. i čet. 17:30-18:15 NS
pon. i čet. 19:00-19:45 NS
Borić Pervan pon. i čet. 18:15-19:00 Oktogon 1
uto. i pet. 08:15-09:00 Oktogon 1
Lazarin uto. i pet. 18:15-19:00 22
5. Solfeggio Borić Pervan pon. i čet. 17:30-18:15 Oktogon 1
uto. i pet. 09:45-10:30 Oktogon 1
Višaticki pon. i čet. 18:15-19:00 19
Vidnjević Fabijanić pon. i čet. 08:15-09:00 NS
uto. i pet. 17:30-18:15 NS
uto. i pet. 19:00-19:45 NS
6. Solfeggio Višaticki pon. i čet. 17:30-18:15 19
uto. i pet. 08:15-09:00 19
Vidnjević Fabijanić pon. i čet. 09:00-09:45 NS
uto. i pet. 18:15-19:00 NS
Teorija glazbe (izb.) Vidnjević Fabijanić čet. 09:45-11:15 NS
3. – 6. Dječji zbor Smerdel pon. 19:00-20:00 1
uto. 19:15-20:15 1

RASPORED SATI TEORIJSKIH PREDMETA SREDNJE ŠKOLE ZA ŠK. GOD. 2019./2020.

Razred Predmet Učitelj Dan / Sat Soba
PR1 Solfeggio Vorel pon. i čet. 18:15-19:45 22
uto. 08:15-09:45 pet. 09:00-10:30 22
PR2 Solfeggio Vorel pon. i čet. 14:30-16:00 22
sri. 09:00-10:30 pet. 11:15-12:45 22
S1 Solfeggio Višaticki pon. i čet. 16:45-17:30 19
uto. 09:00-09:45 pet. 11:15-12:00 uto. 19

pet. NS

Vidnjević Fabijanić pon. 09:45-10:30 sri. 09:00-09:45 NS
uto. i pet. 15:15-16:00 NS
Harmonija

(teoretičari i orguljaši)

Lazarin pon. 09:00-09:45 čet. 08:15-09:45 22
uto. 14:30-15:15 sri. 19:00-19:45

pet.16:00-16:45

22
Harmonija

(obligatisti)

Vorel pon. i čet. 16:00-16:45 22
uto. 09:45-10:30 pet. 10:30-11:15 22
Vidnjević Fabijanić pon. 10:30-11:15 sri. 08:15-09:00 NS
uto. i pet. 14:30-15:15 NS
Povijest glazbe Benić Zovko sri. 10:00-11:30 19
čet. 14:30-16:00 19
S2 Solfeggio Lukas pon. 10:00-10:45 sri. 10:15-11:00 Oktogon 1
uto. i pet. 15:15-16:00 Oktogon 1
Borić Pervan pon. 15:15-16:00 sri. 18:00-18:45 Oktogon 1
uto. i pet. 10:30-11.15 Oktogon 1
Harmonija

(teoretičari i orguljaši)

Lukas pon. 10:45-11:30 čet. 10:00-11:30 Oktogon 1
uto. 14:30-15:15 i 16:00-16:45 pet. 16:00-16:45 Oktogon 1
Harmonija

(obligatisti)

Lukas pon. 10:45-11:30 sri. 11:00-11:45 Oktogon 1
uto. 16:00-16:45 pet. 14:30-15:15 Oktogon 1
Borić Pervan pon. 14:30-15:15 sri. 18:45-19:30 Oktogon 1
uto. i pet.     11:15-12:00 Oktogon 1
Povijest glazbe Benić Zovko uto. 17:30-19:00 19
sri. 08:30-10:00 19
Partiture Lazarin pon. 12:00-12:45 22
uto. 16:45-17:30 22
Razred Predmet Učitelj Dan / Sat Soba
S3 Solfeggio Belković pon. 16:00-16:45 sri. 18:30-19:15 NS
uto. i pet. 09:45-10:30 NS
Lazarin pon. 08:15-09:00 čet. 09:45-10:30 22
uto. 16:00-16:45 pet. 17:30-18:15 22
Harmonija i polifonija

(teoretičari i orguljaši)

Belković pon. 15:15-16:00 sri. 16:00-16:45 čet. 15:15-16:45 NS
uto. 10:30-12:00 pet. 08:15-09:45 NS
Harmonija i polifonija

(obligatisti)

Belković pon. 15:15-16:00 sri. 16:45-18:15 NS
uto. 08:15-09:45 pet. 09:00-09:45 NS
Lazarin pon. 10:30-12:00 čet. 10:30-11:15 22
sri. 17:30-19:00 pet. 16:45-17:30 22
Povijest glazbe Benić Zovko pon. 09:00-10:30 19
uto. 14:30-16:00 19
Glazbeni oblici Višaticki sri. 19:15-20:00 19
pet. 10:30-11:15 NS
Dirigiranje Smerdel sri. 17:00-17:45 Oktogon 2
čet. 11:15-12:00 Oktogon 2
Partiture Smerdel sri. 17:45-18:30 Oktogon 2
čet. 12:00-12:45 Oktogon 2
S4 Solfeggio Lazarin pon. 09:45-10:30 čet. 11:30-12:15 22
uto. 15:15-16:00 pet. 15:00-15:45 22
Višaticki pon. 15:15-16:00 sri. 18:15-19:00 19
uto. i pet. 09:45-10:30 19
Harmonija i polifonija

(teoretičari i orguljaši)

Višaticki pon. 14:30-15:15 i 16:00-16:45 sri. 16:45-18:15 19
uto. 10:30-12:00 pet. 09:00-09:45 i 12:00-12:45 19
Harmonija i polifonija

(obligatisti)

Smerdel čet. 09:45-11:15 Oktogon 2
pet. 16:00-17:30 Oktogon 2
Povijest glazbe Benić Zovko pon. 10:30-12:00 19
uto. 16:00-17:30 19
pet. 10:30-12:00 19
Glazbeni oblici Smerdel sri. 19:15-20:00 NS
čet. 09:00-09:45 Oktogon 2
Dirigiranje Smerdel čet. 08:15-09:00 Oktogon 2
pet. 19:00-19:45 Oktogon 2
PR 1, 2

S1 – S4

Mješoviti zbor Smerdel sri. i pet. 20:00-21:30 1